Kladkostroje

Paletovevoziky.SK

Infolinka: +421 911 207 998


-
Rýchle dodanie, takmer všetko skladom
- Kvalita DELTALIFT, lacná doprava

Záruka
až 36 mesiacov, demo, požičovňa
SK / CZ / PL
Manipulačná technika so zárukou 60 mesiacov!

Kladkostroje (10 produktov)

Upresnite podkategóriu

Zobraziť tovar

1

1

Kladkostroje

Kladkostroj pre ľahšiu prácu i život

Takmer každý sa dnes sťažuje na to, aký je život neľahký a namáhavý. Tak prečo si ho aspoň niekde neuľahčiť? Čo tak pri stavbe domu aj každom prenášaní telies do výšky? Náš spoľahlivý kladkostroj bude vašim skvelým spolupracovníkom a novým kamarátom. Vyberať môžete hneď z troch variant kladkostroja. Kladkostroj reťazový, elektrický a žeriavový. Stačí si zvoliť ten najvýhodnejší pre vaše podmienky. Radi Vám poradíme, ktorí sa hodí práve Vám.

S našimi skvelými akciami ušetríte peniaze a navyše získate aj pozáručný servis

Kto to kedy videl, aby ste pri nákupe jedného vysokozdvižného vozíku získali paletový vozík zadarmo. Alebo by ste radšej získali až celé tri roky záruky na kladkostroj. Voľba je len a len na Vás, podľa vášho uváženia. Môžete si vybrať aj oboje, žiadny problém. Nielen, že do každého elektrického kladkostroja automaticky vkladáme kvalitné batérie svetoznámej a vyhlásenej značky Dyno. A čo potom pravidelné revízie, opravy a kontroly strojov, aj kladkostrojov? Bez nich by sa nemal prevádzkovať žiaden prístroj. Rovnako ako bez kompletnej dokumentácie pre bezpečnosť práce spolu s pravidelnými harmonogramami následných kontrol a revízií.

Využite našu ponuku kladkostrojov s maximálnou zdvihovou hmotnosťou až neuveriteľných dve tisíc kilogramov. Už nikdy nebudete musieť ťahať ťažké nádoby s maltou do tretieho poschodia po schodoch. Ani po rebríku. S kladkostrojom pôjde celá práca takmer sama, však po nákupe uvidíte sami, o koľko bude prenášanie telies ľahšie. Kto nevyskúšal, nebude chcieť veriť.

Novinky z Delalift

Chcete vedieť o novinkách z nášho eshopu? Potom stačí, keď tu vyplníte Vašu emailovú adresu.: