Vysokozdvižný vozík nadvihne potrebné, ale ceny ponechá dole

Paletovevoziky.SK

Infolinka: +421 911 207 998


-
Rýchle dodanie, takmer všetko skladom
- Kvalita DELTALIFT, lacná doprava

Záruka
až 36 mesiacov, demo, požičovňa
SK / CZ / PL
Manipulačná technika so zárukou 60 mesiacov!

Vysokozdvižné vozíky (23 produktov)

Upresnite podkategóriu

Zobraziť tovar

1

1

Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižný vozík nadvihne potrebné, ale ceny ponechá dole

Budete čoskoro stavať nový dom, sťahovať ťažké telesá, alebo viete, že podobné úkony čakajú Vašich najbližších? A uvažovali ste niekedy o zariadení, ktoré sa nazýva vysokozdvižný vozík? Uľahčí Vám prácu s celým transportom hmotných predmetov. Neviete, čím obdariť svokra, ktorý práve potrebuje pomoc so zmieňovanými úkonmi? Najvyšší čas zaobstarať mu vysokozdvižný vozík. A prečo nakupovať práve u nás?

Vysokozdvižný vozík Vás nadvihne zo stoličky

Verte alebo nie, patríme k elite na trhu s manipulačnou a zdvíhacou technikou, vysokozdvižný vozík teda nebudete nakupovať u nejakých amatérov, ako sa hovorí. Sme skutoční odborníci, čo sa týka predaja paletových vozíkov – paleťákov, vysokozdvižných vozíkov aj kladkostrojov. Väčšinu strojov máme ihneď skladom, nemusíte sa teda obávať, že by ste si dnes objednali a čakali na doručenie do ďalšieho mesiaca, keď vidíte u tovaru nápis – skladom.

Vieme, ako neradi ľudia nakupujú u nepreverených predajcov, či už zháňajú vianočný darček, alebo práve vysokozdvižný vozík. A preto na nás môžete vsadiť, nielen, že sme dlhú dobu na trhu, ale poskytujeme všetkým našim zákazníkom poradenstvo ohľadom zakúpenej techniky. Kde inde dostanete odborné znalosti vysokozdvižného vozíka, ako u kvalitného predajcu? O našich kvalitách môžu svedčiť napríklad tisícky spokojných zákazníkov alebo fakt, že ponúkame kompletný pozáručný servis.

Ak teda hľadáte elektrický, mechanický alebo sťahovací vysokozdvižný vozík, vsaďte na nás, nebudete ľutovať, že ste nakúpili u osvedčenej spoločnosti, ktorá vie najviac o zdvíhacej technike.

Novinky z Delalift

Chcete vedieť o novinkách z nášho eshopu? Potom stačí, keď tu vyplníte Vašu emailovú adresu.: